Ã–VRIGT / Vapen & Militaria / Jaktkniv 16856328

nr 1685 6328

Jaktkniv

Hirschfängare, 1800-/1900-tal, CJM Fyrwald & Co, Stockholm, förgylld mässing, ebenholts. Längd: 60 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 10 mars 2025
kl 18:17:07

5/3 09:29:41 1      1.500 kr
7/3 15:05:59 2      Vinnande bud